Çeyrek altın bileklik. Altın Bileklikler İndirimli Fiyatlarla 2019-12-04

Çeyrek Altın Örme Bileklik

Çeyrek altın bileklik

Hepsi birbirinden özel ve benzersiz olan tasarımları sayfamızdan detaylı şekilde görebilirsiniz. Kullanıcı da, Websitesi üzerinden yapmış olduğu alışverişin kişisel kullanıma yönelik bir alışveriş olduğu kabul eder. Değişim : Teslimatı yapılan üründe, üretici firmaya ait kusurun tespiti durumunda; garanti koşulları dahilinde ürün yenisi ile değiştirilebilir, ürününün garanti kapsamında sayılması için ambalajının açılmamış olması gerekir. Bu nedenle altının gramaj fiyatı sürekli olarak değişiklik gösterdiğinden, sadece model ve gramaj üzerinden net bir rakam verilmesi mümkün değildir. Method Çevre Yöntemi 1 Eğer takmayı düşündüğünüz parmağınıza göre yüzüğünüz yoksa, elinize bir parça tel veya şerit halinde bir parça kağıt alın.

Next

Altın Erkek Bileklik Modelleri ve Fiyatları

Çeyrek altın bileklik

Bu ürünler yatırım amaçlı veya kişiye özel üretildiğinden dolayı değişim ve iade seçenekleri bulunmamaktadır. Altın bileklik fiyatları seçeceğiniz ürünün tasarım detaylarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Moda insan yaşamının hemen her alanına yansımış durumda. Ayrıca ölçülendirilmiş yüzükler ve tadilat görmüş ürünler de yine değişim ve iade hakkını kaybetmiş olur. Altın ile en sade görünen bir takı bile kullanan kişinin farkını ortaya koymasına vesile olur.

Next

22 Ayar Çeyrek Altın Bileklik Fiyatı 2019

Çeyrek altın bileklik

Bilelikler arasında modası geçmeyen osmanlı tuğrası altın bileklik modelleri yer almaktadır. Bu ürünler yatırım amaçlı veya kişiye özel üretildiğinden dolayı değişim ve iade seçenekleri bulunmamaktadır. Bu ürünler yatırım amaçlı veya kişiye özel üretildiğinden dolayı değişim ve iade seçenekleri bulunmamaktadır. Yukarıda belirtilen haklarınıza ilişkin taleplerinizi bir dilekçe ile, kimlik fotokopiniz ve diğer iletişim bilgilerinizi de eklemek suretiyle ıslak imzalı olarak Şirketimizin Molla Fenari Mahallesi Nuruosmaniye Caddesi No:49 Nuruosmaniye 34120 Fatih İstanbul adresine, bizzat elden iletebilir, noter kanalıyla veya iadeli taahhütlü mektup yoluyla gönderebilirsiniz Kullanıcı, yukarıda verilen kişisel verilerin işlenmesi ve aktarılmasına ilişkin bilgilendirme hükümlerini okuduğunu, içeriğini bütünü ile anladığını ve belirtilen tüm şekil, amaç ve nedenlere binaen kişisel verilerinin işlenmesine ve üçüncü kişilere aktarılmasına özgür iradesiyle ve açık bir şekilde onay verdiğini kabul ve taahhüt eder. Cayma hakkı süresi dışında kalan iade talepleri için geçerli süre ise 30 gündür. Darphane çeyrek altını kullanılarak örgü ipinden imal edilmiştir. Böylelikle stilinizi doğru şekilde oluşturabilir ve dikkatlerin tek bir noktaya çekilmesinin de önüne geçmiş olursunuz.

Next

Altın Boncuklu Darphane Çeyrek Altın Bileklik

Çeyrek altın bileklik

Garanti sertifikası içersinde ürün gram ağırlığı , ürün altın ayarı, ürün marka kodu ve ürün satın alma tarihi kaydedip Altınkaynak kaşesi ile birlikte tarafınıza sunulur. Tek başına kullanıldığında da giyime hoş bir pırıltı katan altın bileklik modelleri, birkaç tane bir arada takılarak ilgiyi bileklere çekmeyi başarıyor. Ürünün ortalama ağırlığı 60,30 gramdır. Ayrıca ürünün hatalı kullanımından dolayı zarar görmesi, ürününüzün garanti kapsamı dışında kalmasına neden olur. Uygun bileklik fiyatlar ve hesaplı kampanyaları her bütçeye uygun bileklik modelleri sizlere sunmaktayız. Kanunu her kurumun uygulaması gerekmektedir.

Next

22 Ayar Çeyrek Altınlı Bilezik Künye Modelleri Özellikleri Fiyatı 22K Gold Bracelet Design WithPrice

Çeyrek altın bileklik

Altında 14 ayar herkesin ulaşabilceği bir ürünken, 22 ayar altın daha saf olduğundan fiyatı farklıdır. Geleneksel ve gösterişli motiflerden sade ve modern tasarımlara kadar oldukça geniş yelpazede alternatifleri bulunan takılar, farklı giyim zevkinden kadınları cezbetmeyi başarıyor. Sattığınızda fazla fiyat farkı olmadan yakın değerde ücret karşılığında bozdurulabilmektedir. Birbirinden eşsiz tüm modeller bu gurupta yer almaktadır. Ayrıca ölçülendirilmiş yüzükler ve tadilat görmüş ürünler de yine değişim ve iade hakkını kaybetmiş olur. Altının şıklığı giyilen kıyafetler ile tamamlanmakta ve oldukça dikkat çekmektedir. Garanti sertifikası içersinde ürün gram ağırlığı , ürün altın ayarı, ürün marka kodu ve ürün satın alma tarihi kaydedip Altınkaynak kaşesi ile birlikte tarafınıza sunulur.

Next

Altın Erkek Bileklik Modelleri ve Fiyatları

Çeyrek altın bileklik

Yüzlerce altın bileklik modellerimiz arasından seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Garanti Sertifikası Altinkaynakstore web sitesindeki tüm ürünler Altınkaynak garantisi altında olup, bakım bilgi kılavuzu ile birlikte satışa sunulmaktadır. Altınbaş dünyasında sizleri bekleyen altın bileklik modelleri zamansız tasarımları ile günün her anında kullanabileceğiniz bileklik modelleridir. Hafif yapılarıyla kendisini hissettirmeyen ve günün her anına eşlik edebilecek şekilde tasarlanan altın bileklikler ağırlığını hissettirmeden kullanabileceğiniz arasında yer almaktadır. Sadeliği ön plana çıkartan tasarımları sunan Altınbaş aynı zamanda gösterişli ve iddialı tasarım dokunuşları ile detaylandırılan özel altın bileklik modellerini de sizlere sunuyor.

Next

Çeyrek Altın Kauçuk Altın Bileklik Çeyrek Altın'lı Bileklik, Annelergünü

Çeyrek altın bileklik

Hediye paketi isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz. Yatırımını görsel bir şölene çevirmek isteyen bayanların rağbet gösterdiği bu altın bileklik modelleri gerek çeyrek altınlı bileklik gerek boş tuğralı bileklik olarak satılmaktadır. Altınbaş, dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu olmayıp, hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar. Ürünün çerçeveli ya da çerçevesiz olması ağırlığını da etkilediğinden, rakamlar değişiklik gösterir. Method Çap Yöntemi 1 Satın alacağınız yüzüğü takmayı düşündüğünüz parmağa daha önceden takmış olduğunuz bir yüzük varsa onu elinize alın. Nazar bocuklu mu, kar taneli mi, melek tasarımlı bileklik mi tercih edersiniz. Aynı gün kargo ürünleriyle farkını her zaman ortaya koyan Gülaylar, kalite anlayışından taviz vermeyen bir anlayışı ile tercih edilen bir mücevher markası olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Next

Çeyrek Altın Kauçuk Altın Bileklik Çeyrek Altın'lı Bileklik, Annelergünü

Çeyrek altın bileklik

Özel gün ve gecelerde giyilebilecek kıyafetlere sağladığı uyum kadar aynı zamanda gündelik kıyafetlere de uyum sağlayabilen altın bileklikleri üzerinizde taşıdığınız her an kendinizi daha özel ve şık hissetmeye başlayabilirsiniz. Altınbaş, kendi takdirine bağlı olarak Websitesi aracılığıyla sunulan hizmetleri dilediği zamanda ve şekilde değiştirebilir, sınırlayabilir veya sonlandırabilir. Sipariş verdiğiniz ürün stokumuzda mevcut ise en geç yarın kargoya teslim edilir. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır. Eğer yüzük ölçünüzü bilmiyorsanız, aşağıdaki iki basit yöntemden birini kullanarak elde edeceğiniz değerlerle siz de yüzük ölçünüzü bulabilirsiniz. Ş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Next

Çeyrek Altınlı Bileklik & Tuğralı Bileklik Modelleri ve Fiyatları

Çeyrek altın bileklik

Ölçü skalası Sipariş verdiğiniz ürün stokumuzda mevcut ise en geç yarın kargoya teslim edilir. Hediye olarak altın bileklik alacaksanız, bu bilekliklerin arasından seçim yapabilirsiniz. Dahası her ortamda da rahatlıkla kullanıyorlar. Minik melekler için satın almak isteyeceğiniz birbirinden şirin ve onların masumiyetine yakışacak 14 ayar çilek, bulut, mineli, güneş, at nalı, uçak, yunus, kelebek, araba, gemi, kiraz, uğur böceği detaylı künyeleri hediye olarak alabilir, mağazalarımıza uğramadan da online olarak sipariş verebilirsiniz. Altın Plaza sitemizde sergilenen bileklikler vede bileklik fiyatları günceldir.

Next