Gazeta panorama. contacto.disneylatino.com 2019-12-03

GAZETA SHQIPTARE

Gazeta panorama

Adresa e gazetes eshte Ish-Drejtoria e Uzines se AutoTraktoreve — Tirane. . Ç Ă«shtĂ« pĂ«rplasur me njĂ« motoçikletĂ« me drejtues L. Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga Kosova Sot Online. Por kĂ«to tĂ« fundit edhe pse rrallĂ«, ndodhin dhe kanĂ« pasoja fatale. Ne gazeten Kosova Press publikohen shpallje, tendera, konkurse dhe kjo gje e ben kete gazete te kete akoma edhe me shume kerkime dhe pelqyeshmeri te larte.

Next

Gazeta Shqip

Gazeta panorama

Gazeta Paloma është një ndër gazetat më të hershme në tregun shqiptar krijuar në shkurt të 2003. Aty mund te mesoni si te beni nje jete te shendetshme per ju dhe familjen tuaj. Eshte nder gazetat me te pelqyera ne vend me lajme aktuale nga politika , ekonomia si dhe artikuj informative si kronika te ndryshme, analiza si dhe artikuj sociale lojera, sport,horoskop etj. Ky portal informativ është një alternativë e re që rreket të krijojë nje hapësirë sa më të lirë për gazetarinë e vërtetë. Gjithashtu ne gazeten Express do te informoheni per shume materiale interesante nga sporti , kultura dhe moda. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të Kosova Sot dhe për to Kosova Sot mban të drejtat e rezervuara. Me nje perditesim dy here ne jave gazeta Celesi ju ndihmon te zgjidhni nevojat tuaja shume thjesht nga shtepia juaj.

Next

Gazeta Sporturilor :: contacto.disneylatino.com

Gazeta panorama

Botimi i pare i kesaj gazete eshte 11 Maji i vitit 1991 nga 2 bashkepronaret Nikolle Lesi dhe Aleksander Frangaj. Mund ta gjeni online ne faqen zyrtare www. Para se tĂ« emĂ«rohej si shef i sigurisĂ« nĂ« paraburgimin e DurrĂ«sit, 31 vjeçari ka punuar nĂ« GardĂ«n e RepublikĂ«s, si dhe. Nuk mungojne sigurisht as artikujt kulturore,sportive dhe teknologjike qe qe e bejne gazeten Sot te pelqyer nga masa te popullsise dhe te kerkuar nga shume lexues. TĂ« gjithĂ« urojnĂ« njĂ« udhĂ«tim tĂ« sigurt, pa aksidente. PĂ«rvoja e gjatĂ« dhe nevoja pĂ«r tĂ« shkuar sa mĂ« pranĂ« tĂ« vĂ«rtetĂ«s, janĂ« vijat mbi tĂ« cilat do tĂ« shkruajĂ« lapsi yne. Ç Ă«shtĂ« shoqĂ«ruar nĂ« komisariat pĂ«r veprime tĂ« mĂ«tejshme hetimore.

Next

Gazeta Paloma

Gazeta panorama

Gazeta Tirana Times ka rritur tirazhin vitet e fundit dhe kjo tregon nje interesim te te huajve per Shqiperine dhe te rejat qe ndodhin ne Shqiperi. Ajo është një gazetë e përjavshme, që del çdo të shtunë, e bazuar ne intervistat me personazhe të jetës politike, shoqërore e artistike të vendit. Drejtuesi i automjetit shtetasi E. Silahkan buka halaman berikutnya bikin materi yang lain. Namun disaat itu, hany opsir yang berada jendral saja yang dapat memainkan olahraga squash. Shekulli eshte nder mediat me te shitura ne treg per arsyen se ka nje larmi temash ne artikujt qe zhvillon.

Next

Gazeta Tema

Gazeta panorama

Gazeta Shekulli Gazeta Shekulli , botimi i pare i se ciles daton ne vitin 1998 ,eshte nje e perditshme themelues i se ciles eshte Koco Kokedhima. Oda Ekonomike e Kosoves e ka shpallur gazeten Kosova Press nder faqet me te lexuara dhe te pelqyera. Ne gazeten Kosova Press do te mund te gjeni artikuj te gjithefarellojshem lajmesh, nga ekonomia,sporti , jeta , shendeti etj. Nah semacam itu asal ide pendek perkembangan olahraga squash yang bisa saya sebarkan mudah- mudahan bermanfaat. Trupi Dhe Shendeti Revista Online Trupi Dhe Shendeti eshte nje reviste me informacione ne gjuhen shqipe rreth shendetit, bukurise, dietave dhe ushqimeve. Kjo nismë u vu në jetë pas një pune këmbëngulëse nga ana e tij për më shumë se 30 vite, duke investuar aty te ardhurat nga pensioni i tij dhe bashkëshortes.

Next

Gazeta Paloma

Gazeta panorama

Emri i saj vjen nga një telenovelë e famshme e kohës kur ajo u hap dhe pati shumë sukses. Eshte gazeta me informatat me interesante dhe me te mira per kedo. Gjatë viteve 2012-2014 brenda territorit sirianë janë futur 31 fëmijë shqiptarë bashkë me prindërit e. Pavarësisht sukseseve të arritura ai i bën thirrje federatës për më shumë. Si pasojë e përplasjes dhe plagëve të marra ka ndërruar jetë në spital, drejtuesi i motoçikletës shtetasi L. Numri i saj i parë është botuar në 15 korrik 1992.

Next

GAZETA SHQIPTARE

Gazeta panorama

Kete gazete mund ta gjeni online ne adresen www. Online e gjeni me www. Mund ta gjeni duke klikuar këtu, ose të www. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të Kosova Sot Online. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Kosova Sot Online është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi.

Next

Gazeta Sporturilor :: contacto.disneylatino.com

Gazeta panorama

Rubrikat e saj Mister X, Histori Personale, Avokati, Pediatre Lira Gjika, Suzi, janë ndër më të pëlqyerat nga lexuesi, ku aty ai gjen përgjigjet për problemet që ka. Informohuni online ne faqen zyrtare www. Në vendngjarje kanë shkuar forca të shumta zjarrëfikëse që mundësuan shuarjen e flakëve në më pak se 10-minuta. Ne vitin 2007 gazeta Koha Jone u ble nga Aleksander Frangaj dhe qe nga ajo kohe eshte nje media qe I perket grupit te mirenjohur Tv Klan. Gazeta KosovaPress Gazeta Kosova Press eshte nje e perditshme e pavarur e shtypit kosovar e cila ka nje numer te larte lexuesish. Gazeta Celesi Gazeta Celesi eshte gazeta informative shqiptare qe ndihmon cdokend te gjeje punen, apartamentin, banesen , dyqanin , makinen apo edhe pushimet e deshiruara. Ne kete gazete do te gjeni lajmet me te fundit sociale dhe nga diaspora.

Next

Gazeta Tema

Gazeta panorama

Duke qene se gjuha angleze eshte bere e mirenjohur ne Shqiperi duke u studjuar qe ne shkolle fillore u mendua qe kjo gazete te informonte me lajmet dhe te rejat javore qe ndodhin ne Shqiperi dhe Ballkan. Sporti nga bota eshte gjithashtu nje rubrike e perditshme dhe shume e kerkuar ne gazeten Sporti Ekspres. Perkembangan olahraga squash berjalan hingga dikala ini. Gazeta Sport Ekspres Gazeta Sporti Ekspes eshte nje gazete e perditshme sportive me lajmet me te reja nga sporti shqiptar dhe i huaj. Nr kontakti 00 355 4 35 91 04 Gazeta Ekspres Gazeta Express eshte nje gazete me permbajtje shume te zhvilluar lajmesh nga politika,ekonomia, rajoni dhe bota.

Next