Gediz elektrik telefon. Gediz Elektrik İletişim, Arıza Telefonu ve Çağrı Merkezi 2019-12-04

Fatura Ödeme

Gediz elektrik telefon

Bir ilin tamamında aynı dağıtım şirketi hizmet verir, buna karşın bir il içerisinde farklı elektrik satış şirketleri görevli olabilmektedir. Bunun yanında bölgesi dışındaki serbest tüketicilere de avantajlı hizmetler sunarak tasarruf etmelerini sağlayabilir. Şirketin internet sitesinden kesinti sorgulaması yapılabileceği gibi telefonla da kesintiler hakkında bilgi alabilirsiniz. No:47 Karşıyaka Kemalpaşa Atatürk Mah. Gediz Elektrik Serbest Tüketicilerin yararlanabileceği ulusal tarifeye göre daha ucuz elektrik sunan kampanyaları veya zamsız tarifeler gibi çeşitli avantajlar sunabilir. İptal başvurunuzu alan Gediz Elektrik, sayaç değerlerini okumak üzere kullanım noktasına giderek kullanım yerinin elektriğini keser. Mani̇sa bölgesinde yeni bir ev veya iş yerine taşınıyorsanız, ilk yapacağınız işlemlerden biri elektrik aboneliği açtırmak olacaktır.

Next

Gediz Elektrik Arıza Telefon Numarası

Gediz elektrik telefon

Ayrıca 186 numaralı hattın tüm Türkiye'de dağıtım şirketlerine ulaşmak için kullanıldığını belirtelim. Gediz Elektrik'in hizmet bölgesi dışında bulunan serbest tüketiciler de dilerlerse elektrik hizmetini bu şirketten alarak tasarruf edebilirler. Operasyon işlem bedeli faturanız 1 - 7 İş günü içinde postaya verilerek adresinize ulaştırılacaktır. Gaziemir ilçesi Gediz Elektrik Elektrik enerjisinin müşterilere satışını yapan şirketler tedarikçi şirketler olarak da bilinir abonelikle ilgili faaliyetlerden sorumludurlar. Anlayışınız için teşekkür eder, enerji dolu günler dileriz. Gediz elektrik gibi müşteri kitlesi fazla olan birçok devlet kurumlarının müşteri hizmetlerine bağlanmak yada çağrı merkezi numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor.

Next

Mani̇sa bölgesinde Gediz Elektrik

Gediz elektrik telefon

Bornova Eski Foça Fevzi Paşa Mah. No:5 Bostanlı Tedaş İşletme Bakım Müd. Bir ilin tamamında aynı dağıtım şirketi hizmet verir, buna karşın bir il içerisinde farklı elektrik satış şirketleri görevli olabilmektedir. No:32 0236 571 27 27 Kula Hastane Cad. No: 9 Eskişehir Tel: 0 222 230 15 60 Kütahya İl Müdürlüğü Adres: Pekmez Pazarı Cd. No:57 Bornova Tel: 0 232 477 26 00 Tel Merkez : 0 232 421 05 53 — 486 22 42 Fax:0 232 477 26 09 — 486 83 41 Manisa İl Müdürlüğü Adres:Yarhasanlar Mh. Başvuru sırasında elektrik tarifesi seçebilir miyim? Fatura ödeme, borç sorgulama, abonelik başlatma ve iptal etme gibi konularda elektrik satış şirketleri ile görüşmeniz ve işlem yapmanız gerekirken, arıza ve kesinti gibi daha teknik konularda elektrik dağıtım şirketlerine ulaşmak gerekmektedir.

Next

Gediz Elektrik

Gediz elektrik telefon

No:37 Karşıyaka 0232 369 79 80 Kemalpaşa Atatürk Mah. Gaziemir ilçesinde elektrik hizmeti nasıl sağlanıyor? Ağaçlı Yol No:57 0232 477 26 00 Aliağa Kültür Mah. Gediz Dağıtım'a ulaşmak için, İzmir ve Manisa'dan aramalısınız. Elektriğim ne zaman açılır ve benim üzerime geçer? Elektrik,Su, Doğal gaz, İnternet, Telefon ve Televizyon servislerine ait borçlarınızı sağdaki butona tıklayak hemen ödeyebilirsiniz. Güvenli ve sorunsuz ödeme için yukarıdaki noktalardan birini kullanmanızı öneririz.

Next

Gediz Elektrik: Borç Sorgulama, Abonelik, Fiyatlar ve İletişim

Gediz elektrik telefon

Yukarıdaki ödeme noktarlarında kesinlikle ek ücret alınmamaktadır. İşlemlerinizi Gediz Elektrik müşteri merkezlerinde tamamlayacaksınız. Buraya gönderilen mesajlar ilgili birime iletilerek size geri dönüş sağlanır. Gediz Elektrik online hizmetler merkezine kaydolursanız, borç bilgilerini takip edebilir ve sayaç endeks bildirimi yapabilirsiniz. Bu açıdan ilçenizde hangi şirketin görevli hizmet verdiğine dikkat etmelisiniz. Abonelik iptal başvurusu için hangi belgeler gerekli? Bu müşteri merkezlerine gitmeden önce 186 numaralı çağrı merkezi aranarak randevu veya daha detaylı bilgi alınabilir. İzmir Gediz Elektrik Müşteri İlişkileri Merkezleri Bornova Üniversite Cad.

Next

Gediz Elektrik İzmir ve Manisa Müşteri Hizmetleri Adresleri

Gediz elektrik telefon

Kampanyalar Gediz Elektrik, Serbest Tüketici sözleşmelerinde indirimli olarak elektrik satışı yapar ve tüketicilere tasarruf imkanı sunabilir. Elektrik Faturalarınızı Mani̇sa için elektrik şirketlerinin iletişim ve adres bilgisine nasıl ulaşırım? İki şirket aynı bünyede bulunmakta ve ortak sosyal medya adreslerini kullanmaktadırlar. Perakende Satış Şirketleri ile müşterilerin en çok yaptıkları işlemler elektrik abonelik işlemleri, güvence bedeli ödeme ve iade, borç sorgulama ve fatura ödeme, indirimli elektrik gibi konularda yoğunlaşır. Bundan sonra tek yapmanız gereken, belgelerinizi hazırlayıp, randevu zamanında müşteri merkezinde olmak! Teknik hizmetlerden ayrı yapılan bu hizmetler müşteri merkezleri aracılığı ile yürütülür ve tedarikçilerin sorumluluğudur. Bu bakımdan elektrik hizmeti ile ilgili konularda hangi işlemi hangi şirket ile yapmanız gerektiğini bilmeniz faydalı olacaktır. Gediz elektrik çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Dikili 0232 671 99 30 Doğanlar 1550 Sok.

Next

Gediz Elektrik Fatura Borç Sorgulama ve Ödeme

Gediz elektrik telefon

Fatura borcu önceki dönemin tutarından %30 daha fazla geldiyse önceki fatura kadar ödeme yapıp itirazda bulunabilirsiniz. Gediz Elektrik, yıldan yıla artan bu ihtiyaç için ekipmanları ve kadrosunu her zaman güncel tutmak ve hazır bulundurarak bunu bize gösteriyor. No:4 Turgutlu 0236 314 55 84. Gelişen teknolojik gelişmeler ve sanayi üretimi ile birlikte birçok alanda elektrik ihtiyacı hayatımızda en çok ihtiyaç duyduğumuz bir yaşam kaynağı olarak karşımıza çıkıyor. No:47 Karşıyaka Kemalpaşa Atatürk Mah. No:37-B Konak Mimar Kemalettin Cad. Sayaçtan okunan değere göre belirlenen tüketim borcu, güvence bedelinde düşüldükten sonra size iade edilir.

Next

GEDİZ ELEKTRİK MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Gediz elektrik telefon

Arıza bidirimi yaparak bulunduğunuz bölgedeki elektrik kesintisini ne zaman biteceğini yada ne zamana kadar süreceğini öğrenebilirsiniz. Elektrik faturanızı ödemek için elektrik faturanız üzerinde bulunan abone numarası, sözleşme numarası ya da hesap numarası gibi aboneliğinizi gösteren bir koda ihtiyacınız vardır. Gediz Elektrik Perakende Satış A. Ziraat Bankası 444 00 00 - 0850 220 00 00 Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerini arayabilir. Şu ana kadar çözüm yok. İzmir ve Manisa illerinde görevli elektrik tedarik şirketi Gediz Elektrik müşteri hizmetleri için sahip olduğu merkezler ve bu merkezlerin adres bilgileri vb. Eğer İzmir ilinde ikamet ediyorsanız ve tedarikçi değişikliğinde bulunmadıysanız görevli tedarikçi şirket olan Gediz Elektrik vasıtasıyla elektrik alırsınız.

Next

Gediz Elektrik: Borç Sorgulama, Abonelik, Fiyatlar ve İletişim

Gediz elektrik telefon

Elektrik aboneliği başlatmak için Gediz Elektrik ile sözleşme imzalar ve güvence bedeli ödemesi yaparsınız. Zorunlu Deprem sigortası ile ilgili detaylı bilgiye ; internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Ama aldığınız teklifi indirimli elektrik şirketlerinin sunduğu tarifelerle karşılaştırmayı unutmayın! Çağrı merkezi telefonu İletişim Merkezine 0850 800 0 186 numaralı hattan ulaşabilirsiniz. Gediz Elektrik Aboneliği İptali Tahliye Yeni evinize taşınmadan önce şu anki elektrik aboneliğinizi iptal ettirmeniz gerekmektedir. Bu bilgiyle birlikte ilçenizde görevli olan tarafından size ulaşan elektrik faturasını tedarikçinin ödeme noktalarından yapabilirsiniz.

Next