Mercedes c klasa dane techniczne. Mercedes 2019-12-04

MERCEDES

Mercedes c klasa dane techniczne

Gdyby nie opcjonalne sportowe zawieszenie i czterocylindrowy motor, mielibyśmy do czynienia ze zjawiskowo finezyjnym sedanem klasy premium. Mercedes Benz Klasy C — opinie Wizualnie Mercedes Benz Klasy C posiada proporcje wprost doskonałe, z dodatkiem sportowego pazura. Komfort, jaki oferuje samochód, i specyficzny klimat panujący we wnętrzu, nie dopuściły, bym odczuwał zmęczenie. Wartości zużycia paliwa obliczono na bazie tych danych. Aktualnie w sprzedaży dostępna jest trzecia już generacja Mercedes klasy C, która zaprezentowana została w 2007 roku. Wszystko to ma służyć zadowoleniu klientów marki - tych wieloletnich, którzy od lat jeżdżą Mercedesami i nie są zbyt przychylni drastycznym zmianom, oraz tych nowych, szukających samochodów zarówno luksusowych, jak i sportowych.

Next

Mercedes C klasa

Mercedes c klasa dane techniczne

Dane nie dotyczą konkretnego pojazdu i nie są częścią oferty, lecz służą jedynie porównaniu różnych typów pojazdu. Zastrzeżenia mogę mieć jedynie do jazdy z małymi prędkościami, kiedy to skrzynia czasem zbyt pochopnie zmienia bieg na wyższy, a po odjęciu gazu np. Na nowo rozplanowany kokpit utracił co prawda swój nostalgiczny charakter — postawiono na bardziej zaokrąglone kształty — ale nadal pozostaje jednym z najbardziej wysmakowanych w segmencie premium. Dane nie dotyczą konkretnego pojazdu i nie są częścią oferty, lecz służą jedynie porównaniu różnych typów pojazdu. C klasa jest rynkowym konkurentem takich aut, jak m. Do momentu debiutu na rynku Klasy A w roku 1997, Mercedes Klasy C był najtańszym i najmniejszym samochodem w katalogu niemieckiego producenta. Zadziwia wysoka stabilność podczas szybkiej jazdy prostym odcinkiem drogi, kiedy to C 200 wymaga jedynie minimalnych korekt — pisze red.

Next

Nowy Mercedes

Mercedes c klasa dane techniczne

Mercedes Klasa C to przedstawiciel segmentu D klasa średnia, grupa premium. W mocnym słońcu niełatwo odcyfrować opisy na listwie ze srebrnymi przyciskami na panelu centralnym. Blachy w trudniej dostępnych miejscach trochę , dlatego wymagana jest dbałość o szybko Mercedesa Benz Klasy C. Auto rozwija najwyższe prędkości rzędu 157-250 kilometrów na godzinę, a do setki jest w stanie przyspieszyć w 3,9-21,1 sekundy. Maksymalna ilość koni mechanicznych w Mercedesie Benz Klasy C to 122-510, natomiast moc odpowiada 90-375 kW. Nowy system telematyczny z centralnym wyświetlaczem okazał się w miarę prosty w obsłudze, podobnie jak menu widoczne na tarczy prędkościomierza — czytamy w AŚ.

Next

Nowy Mercedes

Mercedes c klasa dane techniczne

Dobrze są tutaj natomiast zabezpieczone przez działaniem rdzy podłoga oraz progi. Wartości różnią się w zależności od wybranego wyposażenia dodatkowego i mogą się różnić od końcowych wartości zamówionego wzgl. Potem znowu jeździsz przez tydzień Toyotą, żona ciosa, a oni komputer resetują. To piękna osobówka średniej klasy o luksusowym designie, niestety nie. Maksymalna pojemność bagażnika tego modelu Mercedesa nie przekracza 1100 litrów.

Next

Klasa C Coupé Mercedes

Mercedes c klasa dane techniczne

W trasie przy spokojnej jeździe można zejść do okolic 6 l. Poprzednia Skoda Superb nie psuła się nigdy w porównaniu do mesia. Różnią się również detale wnętrza - listwy wykończeniowe i wzory tapicerki. Modele zawierające zostały oznaczone kolorem czerwonym. Bardzo komfortowe lecz mogłoby być troszeczkę większe. Wartości zużycia paliwa obliczono na bazie tych danych.

Next

Mercedes

Mercedes c klasa dane techniczne

Zawieszenie testowanego Mercedesa było jednym z najlepszych, z jakim do tej pory miałem do czynienia w tej klasie samochodów. Ten prestiżowy i zadziorny samochód nie może się nie podobać. . Jak na mój gust przyjemne wrażenie. Mercedes klasy C występuje w wersjach nadwozia sedan oraz kombi. Idealnie ciche, sprawnie wybierające nierówności, a jednocześnie twarde i umożliwiające doskonałe wyczucie auta podczas zmiany kierunku.

Next

Mercedes Klasa C

Mercedes c klasa dane techniczne

Jakość tego wyrobu samochodopodobnego jest słabsza od wyrobów z Chin czy Indii, skrzynia biegów rozpadła się po 50 tys. Spasowanie elementów, wygłuszenie dźwięków towarzyszących np. Mam jasną tapicerkę, dwukolorowe plastiki. Dane nie dotyczą konkretnego pojazdu i nie są częścią oferty, lecz służą jedynie porównaniu różnych typów pojazdu. Muszę przyznać, że klasa C to jedno z tych aut, do których po prostu chce się wracać i ma się wrażenie, że jest w nim wszystko, co w danej chwili wydaje się niezbędne.

Next

Mercedes

Mercedes c klasa dane techniczne

Prezentując czwartą generację Klasy C, podwyższono jego prestiż poprzez upodobnienie modelu do flagowej Klasy S. Wartości zużycia paliwa obliczono na bazie tych danych. Położenie pedałów oraz płynność ich pracy są wyśmienite, a mimo szklanego dachu nad głową wysokiego kierowcy pozostaje jeszcze kilka centymetrów przestrzeni. Jednolity charakter stylowy deski rozdzielczej niknie po wciśnięciu dużego przycisku na samej górze. Jednak auto to nie tylko dzieło sztuki i powinno być funkcjonalne.

Next

Klasa C Coupé Mercedes

Mercedes c klasa dane techniczne

Fordzie Mondeo czy Oplu Insignii — klasa C wygląda filigranowo, może z dumą nosić na grillu trójramienną gwiazdę. Biegi zmienia dosyć szybko, w pełni wykorzystując możliwości silnika. Według opinii w portalu Autocentrum. I jeszcze jedno w wersji avantgard powinna być do wyboru większa gama kolorystyki drewna. Do tego dochodzi cała masa problemów mniej lub bardziej upierdliwych z chińską elektroniką w tej padace: piszę o aucie świeżym z polskiego salonu , jak samochód będzie starszy to nie podejrzewam, żeby usterek ubyło. I wreszcie dotarliśmy do dysonansu, który prawie zniechęcił nas do tego samochodu.

Next

Mercedes C klasa

Mercedes c klasa dane techniczne

Wymiary Mercedesa Benz Klasy C wynoszą 4343-4686 mm długości, 1728-1810 mm szerokości, 1401-1427 mm wysokości. Także całkowicie nowy tył nadaje pojazdowi atletycznego wyglądu. Mercedes Benz Klasy C — spalanie i silnik Silnik Mercedesa Benz Klasy C jest benzynowy lub typu , o pojemności 1,6-6,2 litra. Tak, to na pewno Mercedes! Środek nie jest szczególnie zjawiskowy - czarna skóra, czarna deska rozdzielcza, kilka detali z drewna eukaliptusowego i parę chromowanych wykończeń nie robią wielkiego wrażenia. Rewelacyjne inteligentne światła bi-xenonowe + doświetlenie zakrętów robią wrażenie.

Next