Przygody merlina. Przygody Merlina 2019-12-04

Przygody Merlina: Przygody Merlina

Przygody merlina

Okazuje się, że pod zbroją kryje się piękna dziewczyna, Morgause. . Niedługo potem obaj zostają porwani przez handlarzy niewolników. Wkrótce napada ona na Camelot. W dowód wdzięczności Merlin daje mu sfałszowane dokumenty potwierdzające jego szlacheckie pochodzenie, dzięki którym odważny młodzian ma szansę spełnić swój sen.

Next

Merlin

Przygody merlina

Morghause spotyka się z królem Cenredem, by skusić go wizją łatwego zwycięstwa. Ostatecznie skazuje na śmierć Gwen. W dzieciństwie za sprawą magicznego zaklęcia do wnętrza Eleny dostała się zła wróżka, która ma się ujawnić po tym, jak księżniczka wyjdzie za mąż. Tymczasem Lancelot pośpiesznie wraca na zamek, wioząc ze sobą ciężko rannego Merlina. Odcinki najprawdopodobniej będą dostępne na stronie przez tydzień od ich umieszczenia tam.

Next

Przygody Merlina

Przygody merlina

Doszło w nim do masakry druidów. Ma poślubić Elenę, dzięki czemu sojusz z lordem Godwynem zostanie umocniony. Borden prosi o pomoc w poszukiwaniach ostatniej, trzeciej części klucza do grobowca Ashkanara. Okazuje się, że jest ona druidką i ma na imię Freya. Jednak Nimueh zrobi wszystko, co w jej mocy, by temu zapobiec. Artur traci zmysły na widok ocalonej Sophii i proponuje jej przeprowadzkę do Camelotu.

Next

Przygody Merlina: Przygody Merlina

Przygody merlina

Musi użyć podstępu, by uratować życie następcy tronu. Czarny Rycerz, którego podobno nie można w żaden sposób powstrzymać, bez trudu pokonuje swoich przeciwników, ale nadal pozostaje pytanie, kim jest i dlaczego wzbudza tak wielki niepokój Uthera? Nikt nie wie, jak wzniecono pożar. Przywołując starożytne, magiczne moce, bezwzględna kobieta przekształca Merlina w idealnego zabójcę. Kupuje magiczne miecze i kryształy. Merlin kolejny raz ratuje życie Arturowi, ale musi ukrywać swoje czarodziejskie umiejętności, więc Cedric zaskarbia sobie wdzięczność księcia i zdobywa posadę na dworze.

Next

Przygody Merlina

Przygody merlina

Obawia się, że nie będzie w stanie nad nimi zapanować. Młody czarodziej dowiaduje się, że jest ona pod wpływem potężnego starożytnego stwora Mantykora. Wszyscy cieszą się z jej powrotu, zwłaszcza król. Oliwy do ognia dolewa wiedźma Morgause, która przestrzega przed sennymi wizjami, które mogą okazać się prorocze. Odcinki emitowane są od 8 listopada 2013 piątek codziennie od poniedziałku do piątku - premiera o 11:00, a powtórka następnego dnia o 7:00. Od tej pory głównym celem Merlina staje się zgładzenie Arthura. .

Next

Merlin

Przygody merlina

Merlin próbuje odkryć, jak mogło dojść do tego, że Artur tak szybko zakochał się w innej. Wskazuje również na Merlina i Morganę jako tych, którzy parają się magią. Im bardziej go ona wyśmiewa i odrzuca, tym mocniej on pragnie podbić jej serce. Z tajemniczych powodów Pendragon nadal nie dostrzega prawdziwej natury Morgany. Młody magik rozpoczyna walkę ze śmiercią. Ok 16-17 nie będzie mnie już w domu, dlatego nie będę w stanie ich wrzucić - bardzo p rzykro mi. Niedługo potem spotyka on tajemniczego starca, który zabiera go do Kryształowej Groty.

Next

Merlin

Przygody merlina

Kobiety chcą użyć czarów i sprawić, by Uther zaczął tracić zmysły. . Wśród uczestników jest też chłopiec o imieniu Gilli. W tym starożytnym mauzoleum spoczywa bowiem niezwykły skarb skarb, ostatnie zachowane jajo smoka. Tymczasem Gajusz podejrzewa, że Korneliusz Sigan znalazł magiczny sposób przezwyciężenia śmierci. W walce zostaje poważnie ranny i trafia pod opiekę Gajusza. Niedługo potem bandyta wraz ze swoim kompanem atakuje dwóch rycerzy zmierzających na turniej do Camelotu.

Next

Merlin

Przygody merlina

W zamian on uwolni jej brata. . Wkrótce okazuje się, że jest ona czarownicą, która pomaga czarnoksiężnikowi Sidhe'owi osadzić jedną ze swoich poddanych na tronie Camelotu. Gdy młody czarodziej ją otwiera, uwalnia Goblina - złośliwego i niezwykle niebezpiecznego stwora. Czarodziej uprzedza go, by był ostrożny w stosowaniu magicznych zaklęć.

Next