Zeynep bastık. Zeynep Bastık Kimdir? 2019-12-03

Zeynep Bastık Kimdir?

Zeynep bastık

Yalnızlıksa konuyu bilen benim Sorgusuzca yine seven benim Zamansızca karşımda hayalin Rica etsem lütfen gider misin Durmak yoktu aşksa İnanmışım yalancıya Kalbim senle durdu Hepsi boşlukmuş oysa İşimde, gücümde, sağımda, solumda Ah, her yerde sen Evimde, odamda ne işin var Ama bıktım artık senden Bir de artık keşke durup durup aklıma gelmesen Anlatsam anlamazsın mevzu büyük kalbinden. Sadece müzik indirmek değil bunun yanında kendinize ait müzik listesini oluşturarak mp3 dinlemenin tadına varabilirsiniz. Zeynep Bastık Gözyaşlarım Anlatır Şarkı Sözü Zeynep Bastık — Gözyaşlarım Anlatır Zeynep Bastık — Gözyaşlarım Anlatır Dönülmez yollarımı Kararsız günlerimi Şu garip hikayemi Gözyaşlarım anlatır Ömrümün zararını Kaybettiğim yarını Mutluluk yıllarımı Gözyaşlarım anlatır Sana ağlayan kimdi Seni kim candan sevdi Ne hale düştüm şimdi Gözyaşlarım anlatır Sensizlik neler aldı Hayallerim nasıldı Senden bana ne kaldı Gözyaşlarım anlatır Karardı gecelerim Ben neredeyim ben kimim Seni nasıl beklerim Gözyaşlarım anlatır. Zeynep Bastık, 5 mayıs 1993 Yılında İstanbul doğmuştur. Bilmeyenler için özetle; Hayatımın hatrı sayılır zamanlarından beri şarkı söylüyorum ve artık bu işi canlı canlı kendi evimin terasında, bir zaman sonra belki bir şömine başında, farklı konseptlerle, eşimi dostumu ağırlayıp onları da bu işe alet ederek yapıyoruz.

Next

Zeynep Bastık Yol MP3 indir müzik yükle Yol dinle

Zeynep bastık

Zeynep Bastık Instagram: Zeynep Bastık Boyu Kaç? Hepsi ve daha fazlası haberimizde… Zeynep Bastık Nerede Doğdu?. Umarım keyif alırsınız, birlikte eğleniriz :. Zeynep Bastık feat Ezgi Mola-Gül Beyaz Gül indir dur, - feat Ezgi Mola-Gül Beyaz Gül sözleri oku - Zeynep Bastık feat Ezgi Mola-Gül Beyaz Gül mobil dinle dur - feat Ezgi Mola-Gül Beyaz Gül cepten ücretsiz indir - feat Ezgi Mola-Gül Beyaz Gül mp3 indir - Zeynep Bastık feat Ezgi Mola-Gül Beyaz Gül bedava mp3 indir. Zeynep Bastık, daha sonra kendi albümünden çıkış parçası olan Fırça şarkısı ile müzik dünyasına adım atmıştır. Yerli, Yabancı, Kürtçe, Azerice ve aklınıza gelebilecek her türlü müzik tarzında şarkıları sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz.

Next

Zeynep Bastık Yol MP3 indir müzik yükle Yol dinle

Zeynep bastık

Ülkemizin en büyük müzik arşivinde sanatçıları kategorilendirilmiş şekilde albümlerini ve sanatçıların seslendirmiş oldukları tüm şarkıları bulabileceksiniz. Zeynep Bastık Yol Şarkı Sözü Bariz telaşım, saydam yaralarımla Senden saklanmadım, yol arkadaşım Şimdi yollar daralır çıkmaz sokaklarında Tutma bırak içinde kalmayayım… Geçiyor bir ömür, düşüne düşüne Kalmıyor hiçbir şey benden, yetmiyor birine Biz hep sustuk, yol almadık ve… Öyle güzel kalmadık Tutmayın yol verin gidene gidene Cevap da vermem artık gücüme gidene Yoktur tavsiyem bile beni kaybedene Doldu sığmaz içime Tutmayın yol verin gidene gidene Cevap da vermem artık gücüme gidene Hiç mi soru sormadın yüzüne gülene Doldu sığmaz içime Alıştığım eziyetin felaket olsa nihayetinde Elbet aşkla yıkanır kalp kendine ihanetinde Tutmayın yol verin gidene gidene Cevap da vermem artık gücüme gidene Yoktur tavsiyem bile beni kaybedene Doldu sığmaz içime Tutmayın yol verin gidene gidene Cevap da vermem artık gücüme gidene Hiç mi soru sormadın yüzüne gülene Doldu sığmaz içime Yoldur bitmez gidene…. Yakında yeni coverlar ve yeni konuklar ile buradayız. Fox Tv ekranlarında yayınlanan Umuda Kelepçe Vurulmaz adlı dizi ile de izleyicilerin dikkatini çekmiştir. Müzik aşkı, Lise yıllarında başlamıştır. . .

Next

Zeynep Bastık mp3 indir Zeynep Bastık bütün albümlerini dinle

Zeynep bastık

. . . . . . .

Next

Zeynep Bastık feat Ezgi Mola

Zeynep bastık

. . . . . .

Next

Zeynep Bastık Gözyaşlarım Anlatır MP3 indir müzik yükle Gözyaşlarım Anlatır dinle

Zeynep bastık

. . . . . .

Next

Zeynep Bastık feat Ezgi Mola

Zeynep bastık

. . . . . . .

Next

Zeynep Bastık Her Yerde Sen indir, Her Yerde Sen mp3 indir

Zeynep bastık

. . . . .

Next